Avrasya Roleplay

UNBAN TALEBİ

Selami

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Oyun içi GUID'niz: 3480930
Oyun içi kullandığınız nickiniz: Abdulhey
Hangi tarihte ban yediniz: 11.5.2020
Unban başvuru nedeniniz: Ban yeme sebebimi haklı buluyorum  ''Can Bas'' sözünün  LOW RP olduğununda gayet farkındayım . Dün akşama kadarki rollerimi incelerseniz  role uygun şekilde tedavi olduğumu görebilirsiniz . Lakin artık canıma tak etti yanımdaki adamlar doktorun dibine gidip tekme yumruk atarak ''CAN BAS LAAAN BASSANA LAAAN''vb. şeyler  dediğinde doktorun ona öncelik verdiğini gördüm ve ben de o şekilde davranmaya karar verdim . Benim ban sebebime gelecek olursak ta banlayan kişi tarafından    ''CAN BAS''dediğimden dolayı olduğunun açıklamasını aldım.
''Tamam her şey okey ama neden ben yedim her ''CAN BAS'' diyen ban yeseydi sunucuda 20 kişi kalıcak neden ben bundan dolayı ban yedim''dedim admine. O da  beni uyardığını söyledi .Biraz düşündüm her hangi bir admin tarafından gün boyu   rol konusunda uyarılmadığımı hatırladım ve hayır uyarılmadım dedim
Daha sonrasında isminin Geralt olduğunu  ve beni uyardığını söyledi ve o zaman jeton düştü. Geralt bana ban yememden 10 dakika öncesinde  I dan ''LOW YAPIYORSUN''vb. şeyler söylediğini ve benimde onu rolüme karışmaması ve şikayeti varsa admine söylemesi gerektiğini düşündüğümden dolayı tersledim. Admine beni bir adminin uyarmadığını söylediğimde ise ''bir adminin uyarmasına gerek yok, illa adminin mi uyarması lazım oyuncu da uyarabilir'' tarzında bir  cevap aldım . Ban yediğim zamana gelecek olursak ta ben rol esnasındayken beni yanına çekti ve ''Seni Low RPyaptığından dolay
ı banlıyorum dedi. Ben ise ''ne yapmışım neden dolayı yani'' benzeri karşılık verdim. Bana pek düzgün bir açıklama yapmadan banlayacağını söylemeye devam etti sonrasında dc gelebileceğimi söylerken ban yedim dc ye gittiğim kısmı da yazdım zaten. Yani işin kısası haksızlığa uğradığımı  ve bunun permalık bir şey olmadığını düşünüyorum.                                
- BU forum kullanma işlerini pek bilmiyorum  bu size falan ne yapıcam bilmiyorum umarım düzgün atmışımdır   
« Son Düzenleme: Mayıs 11, 2020, 02:13:29 ÖS Gönderen: Selami »

Avrasya Yönetim

• Administrator
  • Jr. Member
  • SogukAteS & Aesirlord
    • Profili Görüntüle