Avrasya Roleplay

rdm+clog+lowrp yapan Lord_Sept (GrimLord)

Kahin_Theilos

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
Oyun içi GUID'niz: 4157519
Oyun içi kullandığınız nick: Kahin_Theilos
Şikayet ettiğiniz oyuncu ismi: Lord_Sept
Olay hangi tarihte oldu: 11/05/2020
Olay hangi saatte oldu: 18-19
Olayı anlatınız: Evet bu gün öğlen üzeri haydutların köye yaptığı raidde bir cesedin yanında curved sword buldum, aldım ve falcı rolü yapıp köyde takılırken Lord_Sept geli. O kılıç bana ait at diye rol yapmaya başladı, ben de vermeyeceğimi, kendisi öldüğü için bu kılıcın artık benim olduğunu söyledim anlamadı peşimde gezmeye başladı. Durduk yere aim alıp tekmelemeye başlayınca kılıçla vurdum, kavga ederken Ser_Lodos gelip durduk yere beni öldürdü. Adminlere söyledim fakat forumda konu açmamı istediklerinde başta erindim ve buraya yazmadım. Sonrasında akşam saatleri sunucu resetlendikten sonra kılıcı kaybetmeden önceye döndüm ve yine rolümü yaparken Lord_Sept tekrar gelip ''sen kahinsin ücretin 10000 dinar bu kılıcı taşırsan ücretini 500 dinar yaparım'' gibi saçma sapan bir rol ile kılıcı yine istedi. Vermem diyince vs atalım kazanan alsın dedi yine kabul etmedim. Sonra peşimden mace sallayarak koşuyordu. Dönüp vurdum ama yine öldüm. Sonrasında rolü izleyen birkaç arkadaş Lord_Sept'e rolünün yanlış olduğunu, ve kılıcı vermesi gerektiğini söylediler ama lord_sept kılıcı vermeyip lord odasına kaçtı orda da clog attı. Yardım eden arkadaşlar onun gelmesini beklediler, gelince de kestiler. Kılıcı aldım, tam kıyafet alıp role dönecekken aynı clogcu arkadaş isim değiştirip GrimLord olarak geldi ve ben daha kılıç mevzusu açmamışken : hiçbirşeyden haberim yok kılıç senin olsun falan demeye başladı. Sanırım bu kadar suç işledikten sonra isim değiştirip gelince ceza almayacağını sanıyor./size]
Zararınız var mı varsa ne kadar: Zararım fazla yok sadece 3000 dinar tekrar kıyafet almam için yeterli olacaktır.
Olay ile ilgili kanıtlarınız(varsa): Barett_Wolf ve Kris olayı gördüler
« Son Düzenleme: Mayıs 11, 2020, 06:56:41 ÖS Gönderen: Kahin_Theilos »